Leave Your Message
010203

Klasifikimi i produktit

Rreth Nesh

PROFILI I KOMPANISË
0102
Dongguan Hongrui Model Technology u krijua në 2019 aktualisht ka mbi 100 punonjës. Ne jemi një nga kompanitë më të mira të prototipizimit të shpejtë në Kinë, e specializuar në prodhimin e pjesëve të përpunimit CNC me kosto të ulët OEM. Produktet tona përdoren kryesisht në industri të tilla si automobila, mjekësi, elektronikë, hapësirë ​​ajrore, makineri, telekomunikacion, lodra dhe pajisje inteligjente.
LEXO MË SHUMË

Ofrimi i zgjidhjeve më të mira të përpunimit për klientët tanë

Ne kemi teknologji dhe pajisje të avancuara, dhe ekipi ynë ka shumë përvojë. Çfarëdo zgjidhje që ju nevojitet,

ne mund të ofrojmë mbështetjen teknike më të fundit dhe cilësore për t'ju siguruar që të arrini rezultatet më të mira.

52

Pajisjet e prodhimit/instrumentet e testimit

53

Ekipi i inxhinierëve

37

Material i përpunueshëm

150

Partner i njohur

Aplikacion

QENDRA E LAJMEVE